Dijital Pazarlama.

“İçerik kral ise, dönüşüm kraliçedir” John Munsell, Bizzuka CEO’su

Dijital Pazarlama.

“İçerik kral ise, dönüşüm kraliçedir” John Munsell, Bizzuka CEO’su

Artık televizyon reklamlarının etkisinin eskisi gibi olmadığını biliyoruz. Radyonun reklam dünyasında modasının geçtiğini görüyoruz. Basılı yayın araçlarının da daha az tercih edilmediğini her şeyin dijitalleştiği bir zamanda yaşadığımızı fark ediyoruz. Pazarlama stratejilerinde kartların sil baştan dağıltıldığı ve dijital pazarlamanın gün geçtikçe önemin daha fazla arttığı bir zaman dilimde varlığımızı sürdürüyoruz.  Artık markaların konuşup tüketicilerin marka vaadlerini dinlediği çağdan çok uzaktayız. İçinde bulunduğumuz zaman diliminde firmalar dijital pazarlamanın tüm parametlerini etkin bir şekilde kullanmak durumunda.

Dijital pazarlama; insanların zihninde marka için bir anlam yaratmaktansa, insanların zihinlerinden yardım alarak marka için anlam yaratmakla ilgilenir! Ve bugün, kuruluşlar söyledikleri ve yaptıkları her şeyle markalarını yaşatmak zorunda. İnternetin marka tüketicilerine verdiği güç sayesinde, artık markaların yalnızca geleneksel reklamcılık ve halkla ilişkiler aracılığıyla kendisini anlatması yetmiyor. Hal böyle olunca bu yeni dijital dünya düzeninde markaların yardımına biz koşuyoruz.

Referanslarımız

Markanızın dijital varlığını oluşturup, Google ve sosyal ağlarda reklamınızı yayınlamadan önce, kendimizi marka topluluğunuzun yerine koyuyor stratejik planlarımızı ona göre oluşturuyoruz. Doğru stratejiler ve başarılı bütçe yönetimiyle geleneksel reklamcılıkta harcayacağınız vakit ve nakitten çok daha azıyla dijital reklamcılıkla markanız için harika sonuçlar elde ediyoruz.

Bize Ulaşın.